2329 Produkte

Finde, was du suchst AI
Diese Funktion befindet sich noch in der Entwicklung. Wie Menschen macht auch unser digitaler Assistent manchmal Fehler. Nicht sicher? Unser Kundenserviceteam hilft dir gerne weiter.
  • Knapp Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Cubes mit Obst & Gemüse

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    mit Süßkartoffel, Gemüse und Obst vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 100 g Zusammensetzung: Süßkartoffel (60 %), Mais (18 %), Glycerin, Banane (3 %), Karotten (3 %) / lila Kartoffel (3 %), Hafer (3 %) / Seealgen (3 %), Spinat (3 %), Sojaprotein, Hefen | getreidefrei | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 18.0% Protein 6.0% Rohasche 2.0% Rohfaser 2.0%

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    €2,49 Einheitspreisschild€24,90/kg

  • Knapp Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Trixie Trixie Vegan Sticks mit Gemüse

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    glutenfrei vegan ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 120 g Zusammensetzung: Kartoffel (35 %), Karotten (25 %), Erbsen (15 %), Süßkartoffel (15 %), Glycerin, Mineralstoffe, Rosmarin | glutenfreie Rezeptur | vegan | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Analytischer Bestandteil:  Fettgehalt 1.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 9.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 1.5%

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    €2,49 Einheitspreisschild€20,75/kg

  • Knapp

    Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Baconcreme 75g

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    €2,39 Einheitspreisschild€31,87/kg

  • Knapp

    Hansepet - Tubidog Tubi Dog Delikatess-Geflügelcreme 75g

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Freitag geliefert - 5 auf Lager

    €2,39 Einheitspreisschild€31,87/kg

  • Trixie Veggie Safari

    TRIXIE Trixie Gemüsesafari

    Nicht vorrätig

    Trixie Veggie Safari 28 gr 100 Stück Die Trixie Veggie Safari (28 g, 100 Stück) ist ein vegetarischer Kausnack für Hunde, ideal zur Zahnpflege und gegen Langeweile. Kauen ist ein wichtiges Bedürfnis für Hunde: Es pflegt ihre Zähne, entspannt sie und beugt Langeweile vor. Diese Kausnacks sind außerdem glutenfrei und vegetarisch. Ihre harte Textur trägt zur Zahnpflege bei, indem sie an den Zähnen reibt und so Plaque und Ablagerungen entfernt. - Kausnack für den Hund - Vegetarisch, ohne Fleisch - Hilft bei der Zahnpflege - Wirkt Langeweile entgegen - Glutenfrei Inhalt: 100 Stück Gewicht: 28 gr

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €82,95

  • Trixie Weihnachtsbox Hund

    Trixie Trixie Weihnachtsbox Hund

    Nicht vorrätig

    Das ideale Weihnachtsgeschenk für alle Hunde! Machen Sie auch Ihrem Vierbeiner an Weihnachten eine Freude! Mit dieser tollen Geschenkbox von Trixie schaffen Sie das garantiert! In der weihnachtlich gestalteten Box befinden sich vier Geschenke zum Knabbern und Spielen, über die sich jeder Hund freuen wird. Inhalt der Geschenk-Box: 1 Spieltau, Baumwolle, 20 cm 1 Schneeball, Plüsch (Polyester), ø 10 cm 1 Packung Schoko-Drops, 75 g 2 Kaustangen, 12 cm, 12 g

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €4,99

  • Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Trixie Trixie Xmas Fish Chicken Stars

    Nicht vorrätig

    mit Hühnchen und Seelachs Fleischgehalt 57 %, Fischgehalt 14 % ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Beute Inhalt: 75 g

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €1,99 Einheitspreisschild€26,53/kg

  • Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Trixie Trixie Xmas Santa's Happy Mix

    Nicht vorrätig

    mit Hühnchen ohne Zuckerzusatz im wieder verschließbaren Kunststoffeimer Inhalt: 500 g

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €3,99 Einheitspreisschild€7,98/kg

  • Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - Kula karmnik - 7cm [TX-3492]

    Nicht vorrätig

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa. W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania. Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Różne kolory (wysyłamy losowo).  Średnica: 7 cm

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €4,02

  • Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Trixie Trixie Zabawka edukacyjna - kula karmnik 11cm [TX-3490]

    Nicht vorrätig

    Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa.  W piłce umieszczamy suche przysmaki, które wypadają na zewnątrz podczas manipulowania.  Sprawia to psu ogromną radość.  Ta zabawka zajmie Twojego psa na długo!  Łatwa w myciu.  Dostępne w różnych kolorach. Wybór kolorów losowy.  Średnica: 11 cm

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €8,88

  • Trixie Zabawka Świąteczna dla psa Dzwonek z linką beżowy 12/36cm [TX-92018]

    Trixie Trixie zabawka świąteczna dla psa dzwonek z linką - na przysmaki i przeciąganie

    Nicht vorrätig

    WstępŚwiąteczny dzwonek z linką od Trixie to interaktywna zabawka dla psa, która łączy dwie rzeczy, które psy kochają najbardziej: zdobywanie smakołyków i wspólną zabawę z opiekunem. Gumowy „dzwonek” działa jak prosta zabawka na przysmaki (pupil musi się postarać, aby nagroda wypadła), a bawełniana linka ułatwia chwytanie, noszenie oraz zabawy w przeciąganie. To dobry wybór, gdy chcesz zająć psa w domu, odciążyć go od nudy w okresie zimowym i jednocześnie wzmocnić dobre nawyki poprzez nagradzanie.Zabawki edukacyjne i interaktywne świetnie sprawdzają się u psów, które szybko się ekscytują, mają dużo energii albo mają tendencję do „szukania zajęcia” (np. gryzienia przedmiotów domowych). Ten model jest prosty w użyciu: wkładasz przysmaki, dajesz psu, a on pracuje nosem i łapami, by je wydobyć.Specyfikacja produktu Marka: Trixie Typ: zabawka edukacyjna i interaktywna dla psów Model: świąteczny dzwonek z linką (zabawka na przysmaki) Kolor: beżowy Wymiary: 12/36 cm Materiał: guma + sznur bawełniany Zastosowanie: zabawa w zdobywanie przysmaków, aportowanie, przeciąganie Jak działa i dlaczego jest potrzebnyWewnątrz gumowego elementu możesz umieścić drobne przysmaki. Pies, aby je zdobyć, musi poruszać zabawką, toczyć ją, podrzucać lub manipulować pyskiem w taki sposób, by smakołyki stopniowo wypadały. To nie tylko „zajęcie na chwilę” – to kontrolowana forma pracy umysłowej, która pomaga: rozładować nadmiar energii bez konieczności długiego biegania (szczególnie przy złej pogodzie), zaspokoić naturalną potrzebę węszenia i „szukania jedzenia”, spowolnić tempo jedzenia u psów łapczywych (gdy podajesz część dziennej porcji jako nagrody), zmniejszyć nudę i ryzyko zachowań destrukcyjnych w domu. Bawełniana linka dodaje drugą warstwę aktywności: pozwala na krótkie, kontrolowane przeciąganie i łatwiejsze chwytanie zabawki. Dzięki temu możesz przeplatać zabawę samodzielną psa z zabawą wspólną, budując relację i ucząc psa zasad (np. oddawania przedmiotu na komendę).Dla jakiego zwierzęcia będzie najlepszyProdukt jest przeznaczony dla psów. Najlepiej sprawdzi się w następujących przypadkach: Wielkość psa: małe i średnie psy oraz spokojniejsze duże psy (dobór zależy od siły gryzienia i stylu zabawy). Wiek: młodzież i dorosłe psy; u szczeniąt stosuj pod ścisłym nadzorem i na krótkie sesje, aby nie przeciążać zębów oraz nie dopuścić do rozgryzania linki. Styl życia: psy domowe, które potrzebują dodatkowej stymulacji w mieszkaniu; psy aktywne, którym chcesz dorzucić „pracę głową”; psy, które lubią zabawki na jedzenie. Temperament: psy ciekawskie, szybko nudzące się, lubiące węszenie i rozwiązywanie prostych „zadań” w zamian za nagrodę. Jeśli Twój pies jest bardzo silnym „niszczycielem” i intensywnie rozrywa zabawki, wybieraj krótkie sesje i zawsze kontroluj stan gumy oraz linki. To zabawka interaktywna, a nie gryzak do wielogodzinnego pozostawiania bez opieki.Jak stosować Wybierz przysmaki: najlepiej małe, suche i aromatyczne (takie, które łatwo wypadają i nie brudzą wnętrza). Umieść przysmaki w gumowym dzwonku w ilości dopasowanej do wielkości psa i trudności zadania. Podaj zabawkę psu i pozwól mu samodzielnie kombinować. Na początku możesz ułatwić zadanie: potrząsnąć zabawką i „pokazać”, że w środku coś jest. Ustal czas sesji: zwykle 5–15 minut wystarczy, aby pies się wyciszył i zmęczył umysłowo. Po zabawie sprawdź zabawkę: obejrzyj linkę i gumę pod kątem przetarć, pęknięć lub nadgryzień. Jeśli chcesz pracować treningowo: poproś psa o proste komendy (siad, zostań), a dopiero potem podaj zabawkę jako nagrodę. Zalety Interaktywna zabawka na przysmaki – angażuje umysł i nos psa. Połączenie gumy i bawełnianej linki – łatwe chwytanie, możliwość zabawy w aport i przeciąganie. Pomaga ograniczać nudę i zachowania destrukcyjne w domu. Wspiera wyciszenie psa poprzez „pracę” nad zdobyciem nagrody. Może wspomagać spowolnienie jedzenia u psów łapczywych (gdy stosujesz smakołyki lub część karmy jako nagrodę). Świąteczny motyw – fajny pomysł na sezonowy prezent. Wady Nie jest przeznaczona dla psów, które bardzo intensywnie niszczą zabawki – wymaga nadzoru i kontroli zużycia. Linka bawełniana może się strzępić przy częstym przeciąganiu lub gryzieniu. Przy źle dobranych przysmakach (zbyt duże/klejące) nagrody mogą wypadać trudniej lub brudzić wnętrze. Kolor jasny może szybciej się zabrudzić podczas intensywnego użytkowania. BezpieczeństwoZabawka powinna być używana pod nadzorem opiekuna, szczególnie u psów z tendencją do rozrywania materiałów. Nie pozwalaj, aby pies połykał fragmenty linki lub gumy. Jeśli zauważysz pęknięcia, ostre krawędzie, mocne przetarcia albo luźne elementy – zabawkę należy wymienić. Przeciąganie prowadź krótko i spokojnie: bez gwałtownych szarpnięć, zwłaszcza u młodych psów.Wskazówki: jak zwiększyć zainteresowanie psa Użyj bardziej aromatycznych przysmaków (np. mięsnych mini kostek) i na początku wypełnij zabawkę tylko częściowo. Na start potrząśnij zabawką, aby pies usłyszał i poczuł zapach nagrody. Zmieniając rodzaj smakołyków, utrzymasz wysoki poziom motywacji. Jeśli pies się frustruje, ułatw zadanie: użyj mniejszych przysmaków, które szybciej wypadną. Najczęstsze błędy Zostawianie zabawki psu na cały dzień bez nadzoru – może to przyspieszać niszczenie i zwiększać ryzyko połknięcia elementów. Dobór zbyt dużych smakołyków, które blokują się i zniechęcają psa. Przeciąganie z dużą siłą i „siłowanie się” z psem – zamiast zabawy może pojawić się nadmierne pobudzenie. Brak kontroli kalorii – przysmaki z zabawki też wliczają się do dziennej dawki. FAQCzy to jest gryzak?To przede wszystkim zabawka interaktywna na przysmaki. Pies może ją podgryzać, ale nie jest to produkt dla psów, które mają potrzebę intensywnego, długotrwałego gryzienia.Jak czyścić zabawkę?Po zabawie usuń resztki smakołyków. Gumową część można przetrzeć wilgotną ściereczką; linkę utrzymuj w czystości, unikając długiego moczenia, aby nie osłabiać włókien. Zawsze wysusz przed ponownym użyciem.Czy nada się dla psa dużej rasy?Może się sprawdzić u dużego psa o spokojnym stylu zabawy, ale u bardzo silnych psów lepiej postawić na rozwiązania stricte „heavy duty” i zawsze używać pod nadzorem.O marceTrixie to niemiecka marka akcesoriów dla zwierząt, znana z szerokiej oferty produktów do codziennej opieki, zabawy i treningu. Wyróżnia ją praktyczne podejście do potrzeb zwierząt oraz różnorodność rozwiązań – od klasycznych zabawek po produkty wspierające stymulację umysłową i budowanie relacji z opiekunem. Trixie stawia na funkcjonalność, powtarzalną jakość wykonania i projekty, które ułatwiają wprowadzenie aktywności do domowej rutyny psa.

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €7,49

  • Trixie Zalmhuid Gedroogd

    TRIXIE Trixie Getrocknete Lachshaut

    Nicht vorrätig

    Trixie Getrocknete Lachshaut 150 gr Trixie Getrocknete Lachshaut 150 g ist ein Ergänzungsfuttermittel für Hunde. Es besteht aus Rollen aus 100 % getrockneter Lachshaut. Ideal als Snack und sehr gesund! Lachshaut ist ein gesunder Leckerbissen für Hunde, ideal als Belohnung. Diese Lachshaut wird in Rollen für mehr Kauvergnügen hergestellt. - Leckere getrocknete Lachshaut von Trixie - Ausführung in Rollen - In der Tasche - Ideal als Snack oder Belohnung Zusammensetzung: 100% Lachshaut, getrocknet Analytische Bestandteile: Protein 70 %, Fett 12 %, Feuchtigkeit 10 % Hinweis: Trocken und kühl lagern. Inhalt: 150 gr

    5% extra Rabatt Fidello Family

    Nicht vorrätig

    €8,95

Snacks - Fidello

Snacks für Hunde – Verantwortungsvolle Snacks für jeden Tag

Bei Fidello finden Sie eine große Auswahl an leckeren und verantwortungsvollen Hundesnacks. Ob Belohnung fürs Training, Kausnacks für langanhaltenden Kauspaß oder ein Leckerli zum Verwöhnen Ihres Hundes – wir haben für jeden Hund den passenden Snack. Unsere Snacks werden aus natürlichen Zutaten hergestellt und bieten nicht nur leckeren Geschmack, sondern auch gesundheitliche Vorteile.

Warum Snacks bei Fidello wählen?

Bei Fidello steht Qualität an erster Stelle. Unsere Leckerlis werden sorgfältig ausgewählt, um die Bedürfnisse Ihres Hundes zu erfüllen, ohne unnötige Zusatzstoffe oder künstliche Aromen. Ob Sie Leckerlis suchen, die eine spezielle Ernährungsanforderung erfüllen oder einfach nur ein leckeres Leckerli möchten – unser Sortiment bietet für Hunde jeden Alters, jeder Größe und jeder Rasse das Richtige.

Beliebte Snackoptionen für Hunde

  • Trainingsbelohnungen : Kleine, gesunde Snacks wie unsere Trainingsleckerlis sind ideal, um Ihren Hund beim Training zu motivieren.
  • Kauartikel : Langanhaltende Kauartikel, die nicht nur für Kauvergnügen sorgen, sondern auch zur Zahnpflege beitragen. Entdecken Sie zum Beispiel unsere Knochen .
  • Hypoallergene Snacks : Ideal für Hunde mit empfindlichem Magen oder Futtermittelallergien. Entdecken Sie auch unser Diätfutter für zusätzliche Unterstützung.
  • Gesunde Leckerlis : Snacks mit zusätzlichen Nährstoffen wie Omega-Fettsäuren oder Vitaminen, die zur Gesundheit Ihres Hundes beitragen.

Verwöhnen Sie Ihren Hund mit gesunden Snacks

Leckerlis sind mehr als nur ein Leckerli – sie spielen eine wichtige Rolle für das Training und Wohlbefinden Ihres Hundes. Bei Fidello bieten wir Leckerlis an, die nicht nur lecker sind, sondern auch zur Gesundheit Ihres Hundes beitragen. Ob tägliches Leckerli oder besondere Belohnung – vertrauen Sie unserer sorgfältig ausgewählten Auswahl an natürlichen und nahrhaften Optionen.

Mehr für Ihren Hund bei Fidello

Neben Snacks bietet Fidello alles, was Ihr Hund braucht:

Suchen Sie rassespezifisches Hundefutter in bester Qualität? Dann sehen Sie sich unser Sortiment an rassespezifischem Hundefutter an, das Trockenfutter und speziell auf eine bestimmte Hunderasse abgestimmtes Nassfutter umfasst.

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Anmeldung

    Haben Sie Ihr Passwort vergessen?

    Sie haben noch kein Konto?
    Konto erstellen